Kurzy a rekvalifikace

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ KURZY

Autorská školení , koučink, kurzy, teambuilding, zážitkové saunování, to vše díky inspirativnímu nadčasovému přístupu Jana Amose Komenského.


Manažer wellness a Spa

Nabízíme rekvalifikační kurzy Manažer (,, se zaměřením na wellness "). 

Rekvalifikační kurz akreditovaný MŠMT pro hotelové manažery a Spa / wellness manažery. (200 hod.) Kurzy i praxe probíhají v Scentrum Benešov. 

Zážitkové saunování

Odborné balneo kurzy zážitkového saunování jsou určeny jednotlivcům i skupinám, kteří chtějí osvěžit svou profesi novými, kreativními postupy.

Zážitkový, umělecký saunér / Balneo dance 

Co se v kurzu naučíte ?

Naučíte se základy psychologie, arterapie a aromaterapie české lidové kultury, proškolíte se v historii české balneo léčby a vyzkoušíte si také základy rytmiky na netradiční hudební nástroje. Pochopíte praktičnost základů scénáristiky a zážitkového prostředí s inspirací české lidové kultury a neuniknete ani základům lidového tance a baletu.  

SPA show

www.legendyspacr.webnode.cz

Dětské wellness

Zážitkové autorské programy a procedury pro děti a mládež paní Jany Havlatové.

Kurzy  vycházejí rovněž z nadčasových principů zážitkové pedagogiky J. A. Komenského.

Svatební wellness kouč

Dodatečné vzdělávání svatebních agentů.

Kvalifikační kurz obsahuje vedle školení životní koučink také prohloubení dovedností manager, svatebních wellness a beauty zážitkové fitness, arterapie, teambuilding, profesní image a vizáž atd..

Svatební wellness kouč Vás zábavnou cestou, s empatií a praktickou pomocí provede nelehkým obdobím předsvatebních příprav. Se Svatebním wellness koučem dosáhnou především snoubenci, ale i jejich rodina osobních cílů v oblasti zdraví, psychické pohody, zdravého životního wellness stylu, okořeněné fitness a beauty péčí.