Kurzy s certifikací

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ KURZY

Autorská školení , koučink, kurzy, teambuilding, zážitkové saunování, to vše díky inspirativnímu nadčasovému přístupu Jana Amose Komenského.


KURZY PRO MANAŽERY

Nabízíme rekvalifikační kurzy Manažer (,, se zaměřením na wellness ") , dále také kurzy na míru pro oblast managementu, podle principů zážitkové pedagogiky J. A. Komenského .

Syndrom vyhoření 

Jak na to podle principů zážitkové pedagogiky J.A. Komenského.

Inovace a já
Nápady, typy podle zážitkové pedagogiky J.A. Komenského. .

Vedení týmu (leadership)
Jak na to podle principů zážitkové pedagogiky J.A. Komenského. 

 ZÁŽITKOVÉ SAUNOVÁNÍ

Odborné balneo kurzy zážitkového saunování jsou určeny jednotlivcům i skupinám, kteří chtějí osvěžit svou profesi novými, kreativními postupy.
 

Základní program

Zážitkový, umělecký saunér Balneo dance 

Co se v kurzu naučíte ?

Naučíte se základy psychologie, arterapie a aromaterapie české lidové kultury, proškolíte se v  historii české balneo léčby a vyzkoušíte si  také základy rytmiky na netradiční hudební nástroje. Pochopíte praktičnost základů scénáristiky a zážitkového prostředí s inspirací české lidové kultury a neuniknete ani základům lidového tance a baletu. 

Pro pokročilé   

                     Spa show kurzy

Chcete zaujmout klienty z řad dětí a mládeže ? Proškolíme Vás v naučném projektu Legendy Spa ČR. Naučíme Vás, jak krok za krokem realizovat zábavný naučný program pro děti a mládež od 4 let. V závěru kurzu obdržíte licenční certifikát.


Profesní taneční kurzy

Spa dance

Výhradně taneční kurzy pro profesionální a špičkové amatérské tanečníky, páry, soubory ve speciálním lázeňském tanečním stylu a kurzech lázeňského Spa trenéra. 

MĚKKÉ KOMPETENCE

Kurzy měkkých kompetencí vycházejí rovněž z nadčasových principů zážitkové pedagogiky J.A. Komenského.

Základní program

Nabídka prohloubení měkkých dovedností na míru dle firemní problematiky, např:.

- zlepšení komunukační dovedností

- řešení konfliktů

- samostatnost 

- kreativita atd...  

Spa hotel
Inovační kurzy pro hotelové zaměstnance v oblasti Spa, beauty, eventy. 

SVATEBNÍ 

WELLNESS KOUČ

1. kavlifikační nástavbové kurzy pro svatební agenty. Kurzy školíme také jako kompletní balíček Svatební agent +.

Kvalifikační kurz obsahuje vedle školení životní koučink také prohloubení dovedností manager, svatebních wellness a beauty zážitkové fitness, arterapie, teambuilding, profesní image a vizáž atd..

Svatební wellness kouč Vás zábavnou cestou, s empatií a praktickou pomocí provede nelehkým obdobím předsvatebních příprav. Se Svatebním wellness koučem dosáhnou především snoubenci, ale i jejich rodina osobních cílů v oblasti zdraví, psychické pohody, zdravého životního wellness stylu, okořeněné fitness a beauty péčí.